Niedziela, 17-01-2021
agrolajt.pl - logo menu

Lesznowola: Biedronka ogrodziła płotem mały warzywniak? Rolnik stracił źródło dochodu.

Edytowano: 14-08-2020 00:31:37
agrolajt.pl - Lesznowola: Biedronka ogrodziła płotem mały warzywniak? Rolnik stracił źródło dochodu.

Rolnik z Lesznowoli pokazuje szokujące zdjęcia. Twierdzi, że Biedronka ogrodziła jego mały warzywniak, pozbywając się w ten sposób konkurencji. Bez uzgodnień, bez ostrzeżeń. Sprzedawca dzierżawił tam prywatną działkę. W tym momencie stracił źródło dochodu na utrzymanie rodziny.

 

Warzywniak ogrodzony

 

Biedronka odgrodziła mnie od drogi i dojścia do klienta -napisał do nas zrozpaczony sprzedawca! Od dawna wiemy, że Biedronka jest bezduszną korporacją, ale w tym przypadku przeszła samą siebie. Przy parkingu Biedronki, jak w wielu miejscach w Polsce stał mały, warzywniak z lokalnymi warzywami i owocami. Pan Adam teren wynajmuje od prywatnego właściciela. Pewnego dnia przyszedł do pracy, a przed samym nosem postawiono mu płot. Ogrodzono mu biznes. Zamknięto, jak w więzieniu.

 

Co na to Biedronka?

 

O sprawę zapytaliśmy biuro prasowe Biedronki.

 

  • Czy Biedronka w Lesznowoli ogrodziła płotem mały warzywniak, pozbywając się konkurencji?

 

  • Rolnik, który sprzedawał tam warzywa i owoce twierdzi, że bez żadnego ostrzeżenia postawiliście tam państwo płot pozbawiając go źródła dochodu?

 

  • Pomijając aspekt prawny, czy to według sieci sklepów Biedronka jest to czyn etyczny?

 

Czekamy na odpowiedź.

 

Biedronka bez serca

 

Od dawna nagłaśniane są nieuczciwe praktyki Biedronki. Z premedytacją wprowadza swoich klientów w błąd przy znakowaniu owoców i warzyw krajem pochodzenia.

 

POLICJA W BIEDRONCE!

 

Podczas pandemii koronawirusa, wykorzystując kryzys zażądała, żeby ich sklepów z naszych podatków pilnowali policjanci. Chcieli, żeby rząd kupował im jednorazowe rękawiczki.

 

WYCIĄGAJĄ ŁAPY PO NASZE PIENIĄDZE

 

Montowali kasy atrapy, żeby oszukać polskie prawo.

 

BIEDRONKA MONTUJE KASY_ATRAPY

 

Z pełną świadomością nie wypełniali, lub wypełniali z błędami dokumenty dostaw owoców i warzyw.

 

BŁĘDY W DOKUMENTACJI

 

 Jak walczyć z wielką korporacją, która zarabia miliardy na Polakach? W Polsce czuje się bezkarna, bo polski rząd  przymyka oko na liczne nieprawidłowości.

 

A.S.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Nierolnik 16-08-2020 12:13:41

Mam znajomego, który pracuje w hurtowni nawozów dla chłopków. Koleś mówi, że w Polsce rolnik kapusę w czasie jej wzrostu pryska 16 razy. A ty gadasz bzdury, że w produktach z Biedry jest chemia. Pewnie że jest, tylko nie pisz, że u polskich chłopków jej nie ma, bo pryskają na potęgę.

dryyyyyy 15-08-2020 08:02:57

korpo polaczki pozdrawiam was środkowym palcem . NIGDZIE W MOIM MIEŚCIE BIEDRONKA NIE JEST OGRODZONA POZA TYŁEM GDZIE PRZYJMUJĄ DOSTAWY !!!! A jak nie wierzycie to sprawdźcie inne tego typu sklepy. Zresztą jak można popierać działania korporacji wobec jednego Polaka !!!! Jesteście mendami społecznymi i życzę wam jak najwięcej chemiii w każdympseudoprodukcie z biedronki

Nierolnik 14-08-2020 18:29:49

Do Grzegorz: nikt nie piętnuje tego rolnika, bo to żaden rolnik, tylko typowy handlarz, który bierze towar z Bronisz. Tak jak napisał Jarek, gość chciał przycwaniaczyć a teraz zdziwiony że Biedra pilnuje swojego. Niech się cieszy, że i tak łagodnie się z nim obeszli.

Jarek 14-08-2020 18:14:17

ten rolnik chciał na tzw. krzywy ryj? Niech zrobi sobie drogę dojazdową, niech zainwestuje w większy plac, a jak jest rolnikiem to niech sprzedaje płody rolne prosto z pola i za dużo mniejszą cenę niż ma. Co chciał za darmo zrobić sobie biznes? Biedronka ogrodziła swój teren. Nikt rolnikowi nie stawia sklepu tuż przy jego działce rolnej. Cwaniacko zaryzykował i stracił. Sorry takie mamy prawo własności. Niech wynajmie sobie miejsce w innym miejscu i niech nie robi tego w taki cwaniacki sposób.

Grzegorz 14-08-2020 17:11:07

Jestem zdziwiony komentarzami i ucinaniem się za Biedronką. Zgłupieliście do reszty. Rolnika polskiego piętnujecie i za jakąś biedronką w obronie stajecie. Mózgi Wam wyprało

Wieśniak z Zadupia 14-08-2020 13:05:16

Mógł się dogadać z sklepem i by nie było problemu, ale janusz sądził, że nielegalnie będzie zarabiał na klientach sklepu.

Nierolnik 14-08-2020 12:30:39

Do Czarna: a czy ja napisałem, że ten chłopek dzierżawi nielegalnie? Czytaj ze zrozumieniem a nie bijesz pianę o to, czego nie ogarniasz. Napisałem tylko, że jak ma problem akurat w tym miejscu, to może się przenieść na drugą stronę parkingu, do wolnego lokalu. A Biedra miała pełne prawo do postawienia płotu. Więc już nie biadolcie tak, że taka się chłopu krzywda stała...

Nierolnik 14-08-2020 12:19:34

Polskie rolnictwo samo skazuje się na upadek, bo jedyne co potrafi to sięgać po dotacje i nieustannie marudzić że to za sucho, to za mokro, a to że ceny skupu nie takie, a to że ludzi do zbierania plonów brak. W Hiszpanii jest dużo trudniejszy klimat do upraw niż w Polsce, jednak tam potrafią uprawiać pomidory i jeszcze opłaca im się je eksportować do Polski. Więc, jak ktoś chce, to potrafi uprawiać rośliny nawet w trudnych warunkach i jeszcze na tym zarabiać. Tylko jedyne co potrzeba to ruszyć d**y i trochę głową, a do tego, jak widać wam daleko, bo łatwiej wyciągnąć łapy po dotacje i skupy interwencyjne.

Xwitek 14-08-2020 10:14:10

Nierolnik - Tekst sponsorowany przez Stonkę .....

mario 14-08-2020 10:13:09

do nierolnik - rolnik płaci podatki w róznych zakupach do prowadzenia swej działalności, podatek gruntowy i inne ... chcesz wyeliminować polskie rolnictwo ? biedronka i inne markety tak cię wycyckają, że będziesz żarł tynki swego nory, w której mieszkasz ...

Czarna 14-08-2020 09:57:36

Nierolnik- jest napisane jak byk że dzierżawi działkę czyli płaci za nią jeśli nie zna się terminów tj dzierżawa to to samo co wynajem koło Rossmana, czyli legalnie, paragon dostaniesz z biedronki i co z nim robisz odpisujesz od podatku ???? Aaaa i zapraszam wszystkich anty rolnik do mnie na gospodarstwo popracować tydzień więcej nie trzeba sami spieprzycie bo za ciężko, wspomnę że pracowałam pod pracodawcą również,pochodzenie-miasto,teraz rolniczka, gdy zginie zawód rolnik zginie człowiek no chyba że szlakę bd jadł.

Nierolnik 14-08-2020 09:16:15

Jak zwykle rolnik zawsze poszkodowany i biadoli jak to mu źle. A czy ktoś z kupujących u tego niby rolnika dostał paragon za zakupy? A skoro szanowny rolnik tak bardzo chce sprzedawać w tym miejscu, to są wolne lokale przy Rossmannie. Jak rolnik zapłaci za najem i będzie płacił uczciwie podatki to inaczej spojrzy na temat i nie będzie aż taki zdziwiony, że Biedronka chciała się pozbyć nieuczciwego konkurenta.

rikes 14-08-2020 08:44:04

Przestańcie w końcu kupować . Bród, smród i ubóstwo w tych Biedrach... Brzydzę się tam w ogóle wchodzić...

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję