Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

TO JUŻ DZIŚ spotkanie AGROunia - ministerstwo rolnictwa

Edytowano: 04-10-2021 09:08:58

fot. AGROunia/Facebook

agrolajt.pl - TO JUŻ DZIŚ spotkanie AGROunia - ministerstwo rolnictwa

 

Już dziś o godzinie 12:00 na targach Polagra w Poznaniu odbędzie się spotkanie AGROunii z ministrem rolnictwa Grzegorzem Pudą - informuje AGROunia w oficjalnym komunikacie. 

 

Jak powiadomiła AGROunia, od kiedy Grzegorz Puda objął stanowisko ministra rolnictwa działacze AGROunii wysyłali do niego dziesiątki pism. Niestety, odpowiedzi albo nie było wcale, albo były zdawkowe. 
 

Działacze AGROunii stanęli oko w oko z ministrem 
 

- Działacze AGROunii byli zmuszeni „wyszarpać” sobie rozmowę z ministrem. Na targach rolnych w Bednarach stanęli oko w oko z ministrem, zastawili mu drogę - informuje AGROunia w oficjalnym komunikacie. 

Minister został zapytany, dlaczego ucieka przed rolnikami, dlaczego nie zaprosił na spotkanie AGROunii. Puda był w końcu zmuszony zaproponować termin spotkania, o czym więcej pisaliśmy >tutaj<. 
 

Spotkanie AGROunii z ministerem 
 

I tak po niemalże roku, od kiedy Puda objął stanowisko, dojdzie do spotkania z największą grupą rolników. Jak powiadomiła AGROunia, działacze stawią się na spotkaniu z propozycjami zmian. 

- Sytuacja w rolnictwie wymaga pilnych działań. Codziennie upada kilkadziesiąt gospodarstw rolnych przez nieudolną politykę rządu - mówi Michał Kołodziejczak, lider AGROunii.

 

Źródło: AGROunia/materiały prasowe

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję