Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Puda z nagrodą w rękach chce, żeby rolnicy “odzyskiwali godność”

Edytowano: 31-08-2021 12:55:22

fot. Twitter/Grzegorz Puda

agrolajt.pl - Puda z nagrodą w rękach chce, żeby rolnicy “odzyskiwali godność”

 

Podczas gali z okazji 4 urodzin wPolsce.pl., Grzegorz Puda otrzymał nagrodę Złotej Kamery. Na uroczystym spotkaniu minister rolnictwa zaznaczył, że chce, aby “po latach złego traktowania rolnicy odzyskiwali godność”. 

Jak informuje portal wPolsce.pl nagrody trafiają do “osób zaangażowanych w sprawy Polski, rzetelnie i uczciwie pracujących dla jej dobra, a jednocześnie wnoszących nową jakość do debaty publicznej”. 
 

“Chcemy, żeby po wielu latach, kiedy polscy rolnicy byli traktowani dużo gorzej niż mieszkańcy wielu miast, aby odzyskiwali godność”
 

- Bardzo serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. (…) W naszym resorcie staramy się zasiewać ziarno, aby mogło ono wykiełkować, a później rolnicy mogli zbierać plony. (…) Chcemy, żeby po wielu latach, kiedy polscy rolnicy byli traktowani dużo gorzej niż mieszkańcy wielu miast, aby odzyskiwali godność - mówił wczoraj Puda, cytowany przez portal wPolsce.pl. 
 

Szczególne wyróżnienie dla Pudy 
 

Minister rolnictwa, o którym niedawno zrobiło się głośno, gdy w mediach pojawiły się informacje o tym, że chce zwolnić swojego pracownika, który “naruszył obowiązki służbowe” (np. rezerwując niewystarczająco luksusowy hotel), za otrzymanie nagrody podziękował także w mediach społecznościowych. 

- Dziękuję za to szczególne wyróżnienie, jakim jest Złota Kamera telewizji wPolscepl. Zwłaszcza że jest to medium, które ma ogromny wkład w promowanie i obronę tak ważnych dla Polaków wartości - skomentował swoje wyróżnienie Grzegorz Puda na Twitterze. 

Oprócz Grzegorza Pudy w gronie zwycięzców Złotej Kamery znaleźli się wiceminister rozwoju i technologii Olga Semeniuk oraz rzecznik rządu Piotr Müller, posłanka Solidarnej Polski Aleksandra Szczudło.


Źródła: wpolsce.pl, Grzegorz Puda/Twitter 
 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję