Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

“Dość dojenia rolników, dość dojenia konsumentów”. #bojkotbiedronki

Dodano: 29-09-2021 16:02:14

fot. iAGRO TV/ YouTube

agrolajt.pl - “Dość dojenia rolników, dość dojenia konsumentów”. #bojkotbiedronki

 

Działacze AGROunii Warmia i Mazury rozpoczęli bojkot Biedronki. Rolnicy nie będą robić zakupów w sieci, która wystosowała proces przeciwko liderowi AGROunii, Michałowi Kołodziejczakowi. “Dość dojenia rolników, dość dojenia konsumentów” - grzmi jeden z rolników. 

Michał Kołodziejczak został pozwany przez Jeronimo Martins, właściciela Biedronki. Gigant handlu zarzucił liderowi AGROunii naruszenie dóbr osobistych przez pokazywanie nieprawidłowości w sklepach, o czym więcej pisaliśmy >tutaj<. 

W odpowiedzi na pozew działacze AGROunii Warmia i Mazury postanowili rozpocząć bojkot sieci. W mediach społecznościowych AGROunii pojawiło się nagranie, w którym rolnicy zapowiadają, że nie będą więcej chodzić na zakupy do Biedronki. 
 

Rolnicy zaczynają  #bojkotbiedronki 
 

- Jak wszyscy dobrze wiecie, zarząd sieci Biedronka podjął decyzję, żeby podać Michała Kołodziejczaka do sądu za to, że pokazuje prawdę, nieprawidłowości w tych sklepach. My po konsultacji z rolnikami z AGROunii Warmia i Mazury podjęliśmy decyzję, która nie może być inna. Chcemy wspierać naszego lidera i postanowiliśmy zbojkotować ten sklep. Nie będziemy robić zakupów w tych sklepach - mówi Piotr Kamiński, działacz AGROunii. 

- Dopóki Biedronka nie wycofa pozwu, wszystkich będę namawiał do tego, by nie kupowali w tej sieci. Ten pozew jest szczytem bezczelności. Niech Biedronka najpierw zrobi porządek na swoim podwórku. Jeżeli oni myślą, że my się poddamy, to grubo się mylą. Mówimy - dość dojenia polskiego rolnika, dość dojenia konsumentów, koniec z tym - dodawał Piotr Hładyszewski, działacz AGROunii. 

Całe nagranie rolników z AGROunia Warmia i Mazury można zobaczyć >tutaj<. 
 

Źródło: AGROunia/FB

 

 


 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję