Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Groźny wypadek podczas prac polowych. Kombajn wciągnął dłoń młodej kobiety

Dodano: 29-09-2021 16:03:46

fot. PSP Dąbrowa Tarnowska 

agrolajt.pl - Groźny wypadek podczas prac polowych. Kombajn wciągnął dłoń młodej kobiety


W miejscowości Mędrzechów (woj. małopolskie) doszło do groźnego wypadku. Podczas zbioru kukurydzy kombajn wciągnął dłoń kobiety. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 września, około godziny 16. Jak wynikało z informacji przekazanych służbom ratunkowym, ręka kobiety została uwięziona w maszynie rolniczej. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano dwa zastępy z Państwowej Straży Pożarnej i jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej z miejscowości Mędrzechów

.- Na miejscu potwierdzono zgłoszenie – podczas prac polowych ręka młodej kobiety, około 30-letniej, ugrzęzła w maszynie. Została częściowo uszkodzona. W momencie przybycia naszych zastępów udzielano już pomocy poszkodowanej. Mieszkańcy i właściciele posesji w zasadzie sami uwolnili tę dłoń przy użyciu dostępnych im narzędzi - przekazał st. kpt. Daniel Misiaszek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Dąbrowie Tarnowskiej w rozmowie z redakcją Głos24. 

Na miejsce zdarzenia wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ranna kobieta została przetransportowana do szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej. 

Świadkowie zdarzenia przekazali, że kobieta prawdopodobnie potknęła się, a jej dłoń dostałą się do kombajnu. Jak powiadomiła Gazeta Krakowska, maszyna poważnie uszkodziła palce poszkodowanej. 

Źródła: Głos24, Gazeta Krakowska

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję