Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

O włos od tragedii. Osobówką wbił się w tył ciągnika rolniczego

Dodano: 29-09-2021 07:59:46

fot. KPP Namysłów 

agrolajt.pl - O włos od tragedii. Osobówką wbił się w tył ciągnika rolniczego


Na drodze krajowej nr 42 za Domaszowicami (woj. opolskie) samochód osobowy wbił się pod ciągnik rolniczy. “Całe zdarzenie wyglądało groźnie, szczęśliwie nikomu z uczestników nic się nie stało” - powiadomili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie. 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 września wieczorem na drodze krajowej nr 42 za Domaszowicami, w powiecie namysłowskim. 

Osobówka wbiła się pod ciągnik 

- 39-letni kierowca samochodu osobowego, w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości, wjechał w ciągnik rolniczy, do którego podłączony był wał uprawowy - powiadomili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie. 


Na szczęście podczas zdarzenia żaden z uczestników wypadku nie został ranny. Jak powiadomili policjanci, kierowcy byli trzeźwi. Na kierowcę volkswagena nałożony został mandat karny. 
 

Apel policjantów 
 

Policjanci zaapelowali o zachowanie ostrożności i zrozumienie dla osób, które prowadzą maszyny rolnicze po drogach. 

- Aby uniknąć wypadków, które bardzo często bywają tragiczne w skutkach, pamiętajmy o odpowiednim zaplanowaniu wykonywanych prac, uwzględnieniu przerwy na odpoczynek oraz rozsądnym i poważnym podejściu do zasad bezpieczeństwa. Nie przewoźmy nikogo na załadowanych wozach i przyczepach - dodali policjanci z KPP Namysłów. 


Źródło: KPP Namysłów 


 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję