Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Związek topi smutki w butelce wódki

Dodano: 08-07-2019 18:34:51
agrolajt.pl - Związek topi smutki w butelce wódki

Podczas wystawy zwierząt hodowlanych, maszyn i urządzeń rolniczych w Sitnie Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" na swoim stoisku zorganizował "balangę". Na stole porozrzucane jedzenie i flaszki nie tylko wódki.

Na smutny obraz polskiego rolnictwa zwrócił uwagę inny rolnik Andrzej Waszczuk. Na filmie pokazuje puste kojce dla świń, ale za to pod związkowym namiotem tłum. Panowie na stole mają porozrzucane butelki wódki, a i piwko się znajdzie.

K.M.

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję