Piątek, 23-10-2020
agrolajt.pl - logo menu

Znalazł na swoim polu 400 opon. Zemsta była słodka!

Dodano: 23-08-2020 21:19:07

zdrogi.pl

agrolajt.pl - Znalazł na swoim polu 400 opon. Zemsta była słodka!

Rolnik z Wielkiej Brytanii zmagał się z problemem śmieci na swoim polu. Ktoś regularnie wyrzucał stare opony na jego teren. Postanowił się zemścić.

 

Opony na polu

 

Rolnik miał dość bałaganu na swoim polu i postanowił zamontować monitoring. Kamery uchwyciły moment, gdy ktoś wyrzucił tam 400 starych opon. Zarejestrowany został samochód i jego numery rejestracyjne. Rolnik ustalił właściciela śmieci i wyznaczył mu 3 dni na posprzątanie bałaganu. Nie stało się tak, więc obmyślił plan zemsty i wziął sprawy w swoje ręce.

 

Po prostu oddał mu je

 

Rolnik spakował opony na ciągnik i dostarczył je właścicielowi.

 

Pomogło mu w tym 8 osób. Śmieci zostawił na małym ogródku. Widok był niesamowity, a zemsta słodka. Ciekawe jaka była mina śmieciarza kiedy zamiast na swoim podwórku zamiast kwiatów zobaczył stertę starych opon. „Nie spowodowaliśmy żadnych szkód” - mówiła córka rolnika.

 

 

 

Dotkliwa kara

 

Oprócz tej akcji sprawa została zgłoszona na policję. Osobie, która zaśmiecała pole rolnika grozi grzywna w wysokości 50 tys. funtów, a także 5 lat więzienia.

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję