Piątek, 23-10-2020
agrolajt.pl - logo menu

Lidl płonie jak pochodnia! Zawalił się dach!

Dodano: 24-08-2020 22:30:08

gazeta.pl, FOTO: Echo Dnia Świętokrzyskie

agrolajt.pl - Lidl płonie jak pochodnia! Zawalił się dach!

To duży supermarket, ma blisko 2 tysiące m2. Po godz. 20 pracownicy poczuli dym. Według relacji strażaków pracownicy zadziałali prawidłowo, zarządzono ewakuację i wszyscy pracownicy i klienci bezpiecznie opuścili budynek. Nie ma osób rannych czy poszkodowanych.

Jak relacjonował z Gazeta.pl Marcin Nyga z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach w 2/3 konstrukcja dachu zajęta była ogniem, a dach zawalił się do środka. Obok supermarketu jest stacja paliw, ale strażacy uspokajają, że nie dojdzie do jej zajęcia.

 

 

 

Więcej: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/pozar-marketu-lidl-przy-piekoszowskiej-w-kielcach-dramatyczne-sceny-w-akcji-wiele-jednostek-strazy-transmisja-zdjecia/ga/c1-15143662/zd/44979500

A. S.

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję