Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Zgubił się w lesie. Nagrywał film jak się nie zgubić w lesie.

Dodano: 02-09-2019 10:19:29

pixabay

agrolajt.pl - Zgubił się w lesie. Nagrywał film jak się nie zgubić w lesie.

Jak poinformował portal Białsat, mieszkaniec wsi Objaczewo pojechał na rowerze do lasu na terenie Republiki Komi. Nagrywał tam materiał o tym jak przetrwać w tajdze a przede wszystkim nie zgubić się w wielkim lesie.

Młody videobloger szybko stracił jednak orientację w terenie i uratował go telefon komórkowy, z którego zadzwonił po pomoc do rodziców. Wezwane służby natychmiast uruchomiły akcję poszukiwawczą.

Ratownicy byli jednak bardziej przezorni od młodej gwiazdy internetu i nie weszli w głąb tajgi. Używając wielokrotnie sprawdzonego patentu "na gwizdek", ratownicy wysyłali informacje dźwiękowe do zaginionego, który po około godzinie od rozpoczęcia akcji, sam wyszedł z lasu. 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję