Środa, 19-06-2024
agrolajt.pl - logo menu

Zastrzelono rolnika! Sprawca poszukiwany przez policję. Mamy wizerunek !!!

Edytowano: 02-09-2019 19:05:32

KMP Kalisz

agrolajt.pl - Zastrzelono rolnika! Sprawca poszukiwany przez policję. Mamy wizerunek !!!

Trwa policyjna obława na sprawcę zabójstwa pod Kaliszem. Ofiarą jest 34-letni hodowca z Zadowic, który niedawno przejął gospodarstwo, na którym pracował sprawca. Do zabójstwa doszło dziś około godziny 9 rano. Według wstępnych informacji, sprawca użył wiatrówki, którą strzelił prosto w głowę.

Mateusz Kacperkiewicz relacjonuje nam: "Nie wpuszczają nikogo do wsi. Latają cały czas helikoptery." Faktycznie policja do poszukiwań użyła śmigłowca ze sprzętem termowizyjnym. Wcześniej młody rolnik zamieścił informację na swoim koncie Twitter:

O wydarzeniu pierwsze poinformowały lokalne portale, które teraz publikują wizerunek sprawcy. 

 

Kaliska policja prosi o pomoc w schwytaniu 53-latka: 

Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był w spodnie koloru niebiesko-białego (długości do kolan), niebieską koszulkę na krótki rękaw oraz czerwone buty. Cechy charakterystyczne: tatuaż na lewym poliku „Kocham cię Beatko”

Osoby znające miejsce pobytu mężczyzny, którego wizerunek publikujemy, proszone są o pilny kontakt z kaliskimi policjantami pod całodobowym numerem telefonu 62 76-55-240. Informacje można również przekazywać dyspozytorom numeru alarmowego 112.

 

Aktualizacja z godziny 19:00: 

Rzecznik policji w Poznaniu, Andrzej Borowiak, poinformował na Twitterze - "Krzysztof K. został zatrzymany przez policjantów kryminalnych, na ulicy w Kaliszu. Po komunikatach w mediach i internecie otrzymaliśmy bardzo dużo sygnałów od mieszkańców. To pomogło w obławie".

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję