Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Zderzenie osobówki z ciągnikiem. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dodano: 10-10-2021 09:23:33

fot. OSP KSRG Stary Lubotyń

agrolajt.pl - Zderzenie osobówki z ciągnikiem. Dwie osoby trafiły do szpitala

 

W okolicy Gniazdowa (woj. mazowieckie) doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 8 października około godziny 20:40 na drodze wojewódzkiej 677 w pobliżu miejscowości Gniazdowo. 

Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policjantów, 65-letni kierowca samochodu osobowego najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył przyczepy ciągnika. 

Na skutek zderzenia ciągnik rolniczy przewrócił się, blokując drogę, a samochód osobowy wpadł do rowu. 
 

Kierowcy trafili do szpitala 
 

Jak powiadomiono, kierowcy byli trzeźwi. Zarówno 65-letni kierowca osobówki, jaki jak i 24-letni kierowca ciągnika z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. 
 
W działaniach na miejscu zdarzenia uczestniczyły 2 zastępy PSP Ostrów Mazowiecki, zastęp OSP Stary Lubotyń, zastęp OSP Czerwin, 2 karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. 

 


 

Źródła: OSP KSRG Stary Lubotyń/ Facebook, info122.pl

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję