Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Wielogodzinna walka z ogniem. Z dymem poszło 280 balotów słomy

Dodano: 28-09-2021 09:44:59

fot. Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu/Facebook

agrolajt.pl - Wielogodzinna walka z ogniem. Z dymem poszło 280 balotów słomy

 

W miejscowości  Dymitrów Duży (woj. podkarpackie) doszło do pożaru balotów słomy. Strażacy walczyli z ogniem przez ponad 10 godzin. 

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do strażaków w minioną sobotę 25.09 o godzinie 5:29. 
 

Spłonęło 280 balotów
 

- Po dojechaniu na miejsce stwierdzono, że pali się stóg balotów słomy o wymiarach ok. 30 m x 6 m x 6 m. Łącznie ok. 280 sztuk - powiadomił bryg. Jacek Widuch, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. 
 

Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu powiadomiła, że na miejsce zostały skierowane zastępy z JRG Tarnobrzeg oraz Nowa Dęba i OSP Wola Baranowska, OSP Skopanie, OSP Baranów Sandomierski, OSP Dąbrowica. 
 

Akcja gaśnicza na miejscu zdarzenia trwała do godziny 17. Na skutek pożaru spłonęło około 280 balotów. Jak poinformował portal tyna.info.pl, prawdopodobnie przyczyną pożaru było podpalenie. 

 

 

Źródła: Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu, OSP Wola Baranowska, OSP Skopanie/ Facebook, tyna.info.pl


 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję