Środa, 17-04-2024
agrolajt.pl - logo menu

W ARIMR nie mają co robić, robią konkurs

Edytowano: 07-07-2019 11:01:05
agrolajt.pl - W ARIMR nie mają co robić, robią konkurs

Z okazji 25-lecia agencji urzędnicy ogłosili konkurs fotograficzny „Unowocześniamy obszary wiejskie – 25 lat ARiMR”. Można wygrać aparat fotograficzny czy opaskę liczącą kroki.

Urzędnicy chwalą się, że przez ten czas wypłacili rolnikom ponad 323,5 mld zł z funduszy krajowych i unijnych.

"Uzyskana pomoc to m.in. tysiące nowych maszyn i urządzeń rolniczych, wiele nowych inwestycji budowlanych, ale także setki placów zabaw, świetlic i domów kultury."- czytamy w komunikacie.

Zasady konkursu

Na fotografii trezba przedstawić piękną, polską wieś i zobrazować wkład ARiMR w rozwój i unowocześnianie obszarów wiejskich na przestrzeni 25 lat istnienia instytucji. W konkursie mogą brać tylko osoby pełnoletnie, a prace można przesyłać do 19 sierpnia na adres mail: 25lat@arimr.gov.pl

Trzeba się jednak wybrać na pocztę, bo formularz zgłoszeniowy i zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika trzeba wysłać na adres: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Biuro Prasowe, ul. Poleczki 33, 02-822 Warszawa z dopiskiem „Unowocześniamy obszary wiejskie – 25 lat ARiMR”.

Nagrody

ARiMR oczywiście zaznacza, że później nasze zdjęcie zostanie wykorzystane w celach marketingowych, a w zamian możemy wygrać tablet lub aparat fotograficzny.

Nie ma informacji, jaki to aparat, ale jest za ile:

Nagroda za I miejsca – aparat fotograficzny o wartości około/do 2 000 zł

Nagroda za II miejsce – tablet o wartości około 1 600 zł,

Nagroda za III miejsce – smartwatch o wartości około 1 200 zł.

Jury przyzna 5 wyróżnień dla miejsc IV-VIII a dla każdego wyróżnienia przewiduje się nagrodę rzrzeczową w postaci opaski monitorującej aktywność o wartości około 100 zł.

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję