Środa, 19-06-2024
agrolajt.pl - logo menu

Marta Manowska nagrywa zdjęcia do nowego show?

Dodano: 06-07-2019 12:10:06
agrolajt.pl - Marta Manowska nagrywa zdjęcia do nowego show?

Dziennikarka, znana z uwielbianych programów TVP "Rolnik szuka żony i "Sanatorium Miłości" pochwaliła się na Instagramie, że spędziła dzień na planie zdjęciowym. Czy będzie gospodarzem The Voice Senior?

Muzyczne show na antenie TVP2 dla piosenkarzy powyżej 60 roku życia premierę będzie miało w grudniu. Na razie nie znamy ani jurorów, ani prowadzących. Pojawiła się plotka, że to właśnie Marta Manowska najlepiej nadawałaby się do takiej roli i będzie gospodarzem programu.

"Dziś pierwszy dzień nowego! Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła Wam powiedzieć co to! Na razie powiem tylko tyle, że jestem wdzięczna, że w mojej pracy mogę poznawać tak wspaniałych ludzi" – napisała dziennikarka na portalu społecznościowym.

Spostrzegawczy fani Marty Manowskiej wychwycili informację o The Voice Senior już wcześniej. Kiedy podczas wypoczynku na Mazurach pod zdjęciem zasugerowała, że po krótkim urlopie wraca do pracy wskazując programy: Rolnik szuka żony, Sanatorium Miłości i właśnie The Voice of Poland Senior. "Moje piękne trio" – napisała. Na drugi dzień skasowała ten ostatni program. Ale w internecie nic nie ginie.

K.M

źródło: FB Marta Manowska to ja

Dodaj komentarz

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję