Sobota, 19-06-2021
agrolajt.pl - logo menu

„Traktor uleczy wszystkich”.

Edytowano: 17-03-2020 12:46:17

euroactiv.com

agrolajt.pl -  „Traktor uleczy wszystkich”.

Białoruski przywódca zachęcał w poniedziałek 16 marca br. swoich obywateli do walki z koronawirusem poprzez pracę na wsi i jazdę traktorem. W jego opinii jest to najlepsza droga do przezwyciężenia epidemii.  

Wedłu portalu euroactov.com, niegdysiejszy dyrektor gospodarstwa rolnego zaproponował swoim obywatelom tę szczególną terapię słowami: "Tu nie powinno być żadnej paniki. Po prostu musicie pracować, szczególnie na wsi".

Po tym jak Rosja zamknęła w związku z COVID-19  granicę z Białorusią, postsowiecki przywódca nazwał to rozwiązanie nieodpowiedzialnym i nieskutecznym w walce z rozprzestrzenianiem się wirusem.

Prezydent pochwalił za to swoich obywateli wskazując, że: "Miło jest oglądać telewizję: ludzie pracują na ciągnikach, nikt nie mówi o wirusie". Dodał przy tym, że "traktor uleczy wszytskich - bo pola leczą wszystkich".

To osobliwe wystąpienie może wskazywać, że białoruski przywódca obawia się o zapewnienie żywności swoim obywatelom po zamknięciu granic przez Rosję. Stąd mogą wynikać jego zachęty do rolników aby nadal wydajnie pracowali na głównie państwowych gospodarstwach.

Przyomnijmy, że ten 9 milionowy kraj odnotował dotychczas 36 przypadków (na 16 marca br.) zarażenia koronawirusem. 

 

Autor: Juliusz Pająk

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Ethitip 30-04-2021 03:10:59

cheap levitra canada

Ethitip 27-03-2021 15:03:00

https://hcialischeapc.com/ - buy cialis online us

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję