Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Tragiczny wypadek. Kierowca ciągnika zginął na miejscu 

Dodano: 07-10-2021 09:56:01

fot. Policja Płońsk/Facebook

agrolajt.pl - Tragiczny wypadek. Kierowca ciągnika zginął na miejscu 

 

Na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Jeżewo (woj. mazowieckie) doszło do tragicznego wypadku. 66-letni rolnik zmarł na miejscu zdarzenia. 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, 6 października po godzinie 4:00 w Jeżewie w gminie Płońsk. 

- Na drodze krajowej nr 50 na wysokości miejscowości Jeżewo doszło do zderzenia osobowego peugeota z ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, obydwa pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę Wyszogrodu. Peugeot uderzył w tył ciągnika, który prawdopodobnie był nieoświetlony - powiadomiła płońska policja.
 

66-latek zginął na miejscu
 

Na skutek zderzenia, ursus zjechał na lewy pas i przewrócił się na bok. 66-letni mieszkaniec Płońska, kierowca ciągnika zakleszczył się pod maszyną. Niestety, jak powiadomiła płońska policja, mężczyzna zginął na miejscu. 

- Kierowca peugeota, 44-letni płońszczanin z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - powiadomiła płońska policja. 

Po wypadku droga została zablokowana. Obecnie policja ustala okoliczności zdarzenia.  

Źródło: Policja Płońsk/Facebook

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję