Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Tragedia podczas żniw. Nie żyje traktorzysta

Dodano: 21-07-2019 21:58:47
agrolajt.pl - Tragedia podczas żniw. Nie żyje traktorzysta

81-latek z wnukiem wracali z zakończonych prac na polu. Rozpędzony traktor stoczył się z górki, przewrócił się i zmiażdżył traktorzystę – informuje Fakt. Dziecko z ciężkimi obrażeniami trafiło do szpitala, mężczyzna zginął na miejscu. Do tragedii doszło w Mikołowie na Śląsku.

Dziadek i wnuk w sobotę wieczorem zwozili z pola zboże, przyczepa była załadowana. Jak relacjonuje policja – z nieznanych przyczyn maszyna zboczyła z drogi. Kabina przygniotła dwie osoby. 81-latka nie udało się uratować, mimo akcji reanimacyjnej, 8-latka do szpitala w Katowicach zabrał helikopter. Chłopiec jest przytomny, ale ma poważne obrażenia. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

 

K.K.

 

Źródło: Fakt, zdjęcie: TVN24

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję