Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Boa dusiciel na placu zabaw!

Dodano: 20-07-2019 09:10:22
agrolajt.pl - Boa dusiciel na placu zabaw!

Węża odłowił w poznańskim Lasku Piątkowskim Ekopartol Straży Miejskiej. Miał 1,5 metra. To dzieci zobaczyły czającego się w krzach dusiciela. Dobrze, że zdecydowały się o tym powiedzieć rodzicom, a nie się z nim pobawić.

Właśnie minął rok od pczątku poszukiwań słynnego na całą Polę Pytona znad Wisły. Media przez kilka tygodni relacjonawały akcje służb. Zaczęło się od tego, że w okolicach Konstancina-Jeziorny, mieszkańcy znaleźli 6-metrową wylinkę, którą gad miał zrzucić.

To najczęściej nieodpowiedzialni właściciele nie potrafią przypilnować egzotycznych zwierząt, a latem świetnie radzą sobie one na wolności. Mało tego jest obowiązek ich rejestracji, ale nie każdy to robi.

Służby apelują, jeśli zobaczycie egzotycznego gada. Spokojnie, odsuńcie się od niego, nie spłoszcie go i wezwijcie Straż Miejską lub Policję.

K.M.

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję