Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Sprawdzamy ceny warzyw i owoców na targach! GALERIA ZDJĘĆ

Dodano: 15-08-2019 14:29:41
agrolajt.pl - Sprawdzamy ceny warzyw i owoców na targach! GALERIA ZDJĘĆ

Ceny warzyw i owoców poszybowały. Eksperci szcują, że będzie jeszcze drożej. W cągu kilku miesięcy koszty zakupów mogą wzrosnąć nawet o 15 procent.  Czy rolnicy zarobią więcej? Raczej nie. Pośrednicy i supermarkety wkorzystują panującą suszę. 

Ceny w skupie lekko podskoczyły, bo jest mniej płodów rolnych przez panującą suszę, ale jak informuje UOKIK pośrednicy i supermarkety zabierają nawet 70 procent ceny, którą widzimy na sklepowych półkach. 

Dlatego najlepiej owoce i warzywa kupować na targach i bezpośrednio u rolnika. 

Według danych GUS średnio ceny ziemniaków w porównaniu do poprzedniego roku wzrosły o 90 procent !!! Ceny żywności ogólnie o 7 procent. 

Więcej https://www.facebook.com/AGROlajt/

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję