Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Śmiertelny wypadek podczas prac polowych. Zmarł 68-letni rolnik 

Dodano: 06-11-2021 09:28:19

fot. Policja Lubelska 

agrolajt.pl - Śmiertelny wypadek podczas prac polowych. Zmarł 68-letni rolnik 

 

W jednej z miejscowości w gminie Kłoczew doszło do nieszczęśliwego wypadku. “Podczas prac z użyciem ciągnika rolniczego i glebogryzarki śmierć poniósł 68-letni mężczyzna.” - informuje starszy aspirant Radosław Żmuda z lubelskiej policji. 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek, 4 listopada w godzinach południu w gminie Kłoczew.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas wykonywania pracy na polu, 68-letni rolnik obsługujący ciągnik z glebogryzarką został wciągnięty przez maszynę. Niestety podczas wypadku nie było nikogo w pobliżu, kto mógłby udzielić mu pomocy- powiadomił starszy aspirant Radosław Żmuda z lubelskiej policji. 

Niestety, 68-latek zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Obecnie policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia.  

Apel do rolników 

Po zdarzeniu terenie gminy Kłoczew Żmuda zaapelował do rolników. 

- Apelujemy, aby do wykonywania swoich obowiązków przy pracach rolnych nie podchodzić niedbale i rutynowo. Chwila nieuwagi i zmęczenie podczas wykonywania z pozoru prostych czynności niejednokrotnie może skończyć się tragicznie. Pamiętajmy również o tym, że pracujące maszyny stanowią duże zagrożenie - zaapelował do rolników starszy aspirant Radosław Żmuda. 


Źródło: Policja Lubelska 

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję