Piątek, 03-04-2020
agrolajt.pl - logo menu

Rolnicze zbliżenia Biedronia.

Edytowano: 09-03-2020 11:40:59
agrolajt.pl - Rolnicze zbliżenia Biedronia.

W momencie kiedy polska wieś została porzucona przez PiS i zlekceważona przez Dudę, wyrzekł się jej PSL, a Konfederacja zapomniała o swoich obietnicach sieci na głosy rolników zarzuca Lewica. Wieś to ciągle interesujący kierunek przed kolejnymi wyborami. To właśnie tam ciągle jest duży potencjał wyborczy i co warto podkreślić obecnie zdeterminowany na zmiany. Wielu analityków podkreśla, że to właśnie głosy mieszkańców małych miejscowości decydują o wyborczym zwycięstwie.

Lewica upomina się o rolników.

Robert Biedroń znany jest z wspierania całkiem innych środowisk niż rolnicy. Ale jak widać kandydat na prezydenta z ramienia lewicy zaczyna szuka głosów u ludzi kochających prace w zgodzie z naturą. Wielu uważa, że partyjni koledzy kandydata poświęcili polskie rolnictwo w negocjacjach akcesyjnych z UE. Ale wiadomo jaka jest pamięć, przede wszystkim ulotna więc kto wie.. 

Jabłka ważne dla Biedronia.

W ostatnią sobotę (07-03-2020) Biedroń odwiedził jedno z gospodarstw sadowniczych w Grójcu. W bardzo ciepły sposób wypowiadał się o rolnictwie wcześniej wsłuchując się w głos producentów owoców i warzyw szukając do nich zbliżenia. Rolnicy zwracali uwagę na problem związany ze skomplikowaną procedurą zatrudnienia przy pracy sezonowej, braku systemowych rozwiązań problemu suszy. 

Biedroń gotowy na męską krozmowę z Putinem!?

To co ważne dla farmerów. Kandydat na prezydenta jasno zadeklarował, że z jego strony nie ma zgody na import węgla z Rosji przy jednoczesnym embargu na polskie produkty. Postawił sprawę jasno co spodobało się rolnikom. 

Była to jednorazowa wyprawa do gospodarstwa czy możemy spodziewać się kolejnych? Czas zweryfikuje. Jedno jest pewne: rolnicy ciągle nie mają swojego kandydata w wyborach prezydenckich. 

 

Autor: Juliusz Pająk

 

Dodaj komentarz

Komentarze

uvofunokuleti 03-04-2020 06:46:10

http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Dosage Amoxicillin Online pop.oczk.agrolajt.pl.kve.pv http://mewkid.net/when-is-xaxlop/

irlgeqik 03-04-2020 06:16:58

http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Buy Amoxil Amoxicillin Without Prescription rug.cvgu.agrolajt.pl.xal.an http://mewkid.net/when-is-xaxlop/

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję