Piątek, 03-04-2020
agrolajt.pl - logo menu

Dramat wystawców. Wojewoda odwołał Targi AGROTECH 2020!

Dodano: 09-03-2020 14:42:37

Gazeta Wyborcza Kielce

agrolajt.pl - Dramat wystawców. Wojewoda odwołał Targi AGROTECH 2020!

Wiemy to już oficjalnie. Targi AGROTECH 2020 zostały odwołane przez wojewodę woj. świętokrzyskiego. Decyzja o odwołaniu imprezy, w której może wziąć udział nawet 75 tys. gości, zapadła w poniedziałek po spotkaniu prezesa Targów Kielce z wojewodą świętokrzyskim. Zagrożenie kornawirusem wpływna na kolejne obszary naszego życia i gospodarki.

Agrotech to największa w Polsce wystawa techniki rolniczej odbywająca się pod dachem. Swój udział potwierdziło w niej 700 wystawców, którzy mieli zająć 65 tys. m kw. w 11 pawilonach wystawienniczych, w tym w czterech specjalnie ustawionych mobilnych halach.

Jeszcze w piątek spółka wydała komunikat, że targi się odbędą pomimo zagrożenia epidemiologicznego. Wczoraj informawaliśmy Was nieoficjalnie, że nie zostaną one jednak przeprowadzone. Decyzja wojewody przecina spekulacje. Najbliższe AGROTECH w 2021 r.. Oby. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Zbyszek 09-03-2020 17:09:21

Jgrzgrska w Tokio też powinny zostać odwane tak jnne jmprezy odwołają z powodu zagrożenia kot wirusem

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję