Piątek, 23-10-2020
agrolajt.pl - logo menu

Renata Beger: dziś kupuje nowe widły!

Dodano: 19-09-2020 10:10:55

radiozet.pl

agrolajt.pl - Renata Beger: dziś kupuje nowe widły!

Renata Beger zapowiada, że będą rolnicze protesty: „My tego nie zakończymy w ten sposób. Rolnik bronił Polski, własnego kraju a teraz nie mamy bronić własnych gospodarstw?!” – zapowiedziała Renata Beger, w rozmowie Gość Radia ZET. Renata Beger w środę protestowała przeciwko tzw. 5 dla zwierząt razem z m.in. Michałem Kołodziejczakiem z Agrounii, Szczepanem Wójcikiem, hodowcą norek oraz Sławomirem Izdebskim z rolniczego OPZZ.

 

 

Będą widły na animalsów

 

„Myślę, że będzie jeszcze więcej [zadymy-red.] przed siedzibą PiS po tym, co stało się w Sejmie w nocy – dodaje. Zdaniem byłej posłanki Samoobrony, prezes PiS zdradził rolników. - Wie pani, jak ja się dziś poczułam? Jakby nóż, który jest w moich plecach, jakby mi ktoś dobijał, przekładał, żeby większą dziurę zrobić, bardziej ostrą… - opisuje Beger. Była polityk zapowiada również, że kupuje dziś nowe widły. - Będą stały przed moimi drzwiami! Jeżeli ktoś z animalsów przyjdzie do mnie jeszcze raz, to tymi widłami zostanie pogoniony! – grozi gość Radia ZET.”

 

Bankructwo rolnictwa

 

Renata Beger mówi, że jest bardzo wkurzona, ponieważ „piątka dla zwierząt” to „lekkomyślenie nt. polskiego rolnictwa”. - To częściowa a może i całkowita likwidacja naszego rolnictwa, bo tu nie chodzi tylko o zwierzęta futerkowe. Chodzi o ubój rytualny, producenci mają niższe ceny i one wciąż spadają. Ok. 350 gospodarstw rolnych może zbankrutować – ocenia była polityk Samoobrony. Renata Beger dodała że nie robi na niej wrażenia cierpienie zwierząt, bo nie jest obłudna, dba o zwierzęta, ale wie że muszą zostać zabite.

 

Powrót do polityki?

 

Renata Beger, była posłanka Samoobrony, bliska współpracowniczka Andrzeja Leppera nie wyklucza powrotu do polityki. Pytana o to przez Beatę Lubecką odpowiada: „Jeszcze chwilę i może wrócę, bo jak mnie bardziej będzie denerwował Jarosław Kaczyński i PiS to wrócę.”

Dodaj komentarz

Komentarze

Hai Streeten 17-10-2020 16:35:46

This Google doc exposes how this scamdemic is part of a bigger plan to crush your business and keep it closed or semi-operational (with heavy rescritions) while big corporations remain open without consequences. This Covid lie has ruined many peoples lives and businesses and is all done on purpose to bring about the One World Order. It goes much deeper than this but the purpose of this doc is to expose the evil and wickedness that works in the background to ruin peoples lives. So feel free to share this message with friends and family. No need to reply to the email i provided above as its not registered. But this information will tell you everything you need to know. https://docs.google.com/document/d/1olbUU8J_fCPJZBx0m0UrQTjZlqRO1ZtQaCYem4ozJHA/edit

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję