Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Pszczoły zabiły złodzieja miodu!

Dodano: 08-08-2019 10:45:34

Dziennik Wschodni

agrolajt.pl - Pszczoły zabiły złodzieja miodu!

Do tej szokującej akcji doszło koło Kraśnika. Pożądlone ciało 58-letniego mężczyzny w pobliżu pasieki znalazła rodzina po kilku godzinach poszukiwań. Obok niego leżały wiadra i ramki z uli.

Teren pasieki był ogrodzony, a przed nim wisiały tabliczki ostrzegające o niebezpieczeństwie. Mężczyzna nie dostosował się do nich, co skończyło się tragicznie.

Eksperci wskazują, że pszczoły stają się agresywne, kiedy ktoś zaczyna grzebać przy ulach, poza tym mogą być w tym sezonie bardziej niebezpieczne ze względu na suszę.

Miód w tym sezonie może być towarem deficytowym. Przez panującą suszę zbiory będą słabe. Polską produkcje trzeba będzie uzupełniać. Radą na to jest import z Ukrainy, a tamtejszy miód z pewnością jest gorszej jakości. Więc sprawdzajcie etykiety i wybierajcie ten od polskich, walecznych pszczół. 

K.K.

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję