Niedziela, 03-03-2024
agrolajt.pl - logo menu

PSY SZCZEKAJĄ, AGROUNIA JEDZIE DALEJ

Edytowano: 08-12-2021 20:42:52
agrolajt.pl - PSY SZCZEKAJĄ, AGROUNIA JEDZIE DALEJ

PSY SZCZEKAJĄ, AGROUNIA JEDZIE DALEJ

 

Sukces pierwszej konwencji AGROunii zaskoczył wszystkich. Sala robiła wrażenie, ludzi full , przemówienie lidera perfekcyjne, pomysły doskonałe.

 

Żeby nie było tak słodko. Kiedy niektórzy  „obserwatorzy” zebrali szczęki z podłogi zaczęli szczekać. Przyczepili się do jednej piosenki i do jednego gościa konwencji. Wyciągnęli stare zdjęcia. I wiecie co? To pokazuje, że się boją. To pokazuje, że nie mają do czego się przyczepić. Michał Kołodziejczak mówił w sumie w kilku przemówieniach prawie 2 godziny. Ani razu się nie pomylił, nie powiedział nic, co mogliby skrytykować.

 

Ale żeby znów nie było tak łatwo to ja wam wszystko już wyjaśniam. Jeśli nie chcecie powtarzać kłamstw, głupot i cytować nikomu nieznanych portali – to zapraszam do lektury.

 

1. ZDJĘCIE Z BĄKIEWICZEM xD

 

To zdjęcie sprzed 3 lat. Chamstwem jest wyciąganie go przy każdej okazji. Niektórzy naprawdę wierzą, że ono jest nowe. LUDZIE OPANUJCIE SIĘ. Nic AGROunii nie łączy z Bąkiewiczem.

 

Zostało zrobione przy okazji protestu przeciwko ustawie 447. Protest organizował Bąkiewicz. Rolnicy bali się wtedy że ich ziemie będą zabierane. AGROunia musiała poprzeć ten protest, bo takie było oczekiwanie rolników. Ta ustawa była szkodliwa dla rolników. Gdyby protestu nie organizował Bąkiewicz, pewnie zrobiłaby go AGROunia.

 

Robert Bąkiewicz pojawił się także przy okazji protestu na autostradzie a2 – przywiózł protestującym rolnikom gorącą herbatę – wtedy zdjęcia nie zrobili. A szkoda, bo byłyby dwa.

 

Jak to skomentował Michał Kołodziejczak?

 

„Gdyby te herbatę przywiózł Czarzasty te z bym ją przyjął”

 

Podsumowując: AGROunii nic nie łączy z Bąkiewiczem. KROPKA.

 

2. Zdjęcie z Konwencji ze STAŚKO. :OOOO

 

Maja Staśko przyszła na konwencję AGROunii. A co mieliśmy jej zamknąć drzwi? I powiedzieć że nie wpuszczamy bo co? Bo półgłówki z internetu nie zrozumieją, że konwencja AGROunii jest otwarta dla wszystkich, a nie tylko dla partyjnych dygnitarzy?

 

Mało tego! Razem z innymi działaczami związkowymi Maja została ustnie zaproszona na konwencję. I TERAZ HIT. Poznaliśmy Maję Staśko podczas konferencji „Przywrócić godność” na którą Michała Kołodziejczaka zaprosił Piotr Ikonowicz.

 

Nie znaliśmy wtedy Mai. Odbyliśmy z nią miłą, normalną rozmowę. Ja kojarzyłam ją z instagrama, wiedziałam że POMAGA OFIAROM GWAŁTÓW. Pomaga. A TY co dobrego robisz dla świata?????

 

AGROunia będzie rozmawiać z ludźmi, z każdej strony z miasta, ze wsi, z prawakami i lewakami. Musicie to przyswoić. Rozwalamy mury i schematy. Uznajemy to: jesteśmy różni, nie we wszystkim się zgadzamy, ale nie będziemy się bić.

Wiecie dlaczego? Bo zabetonowana od ponad 30 lat scena polityczna kocha kiedy my- zwykli ludzie się bijemy. Zasada: dziel i rządź.

 

Doskonale obrazuje to przypowieść którą przypomniał Michał Kołodziejczak na konwencji:

 

Gospodarz niósł w worku szczury, a one gryzły go po plecach. Wiecie, co zrobił? Wziął kij i zamieszał nim w worku. Szczury zaczęły gryźć się między sobą.

 

Politycy kochają, kiedy nie podgryzamy ich tylko siebie nawzajem.

Rozwalimy ten beton.

 

3. Jakiś niszowy portal strajk.eu napisał, że na konwencji przygrywała naziolska kapela. TO JEST BEZCZELNE KŁAMSTWO. Nie było żadnej kapeli.

Zespół Horytnica zapewnił oprawę dźwiękową do wczorajszej konwencji Agrounii. KŁAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie było żadnej oprawy muzycznej. Nie było nawet jednej piosenki. Tylko jej fragment.

 

W tytule są jakieś 3 kłamstwa.

Na konwencji Agrounii przygrywała naziolska kapela. W repertuarze m.in. „Biała Siła” i „Wyklęci””


 

A ja wam napisze jak było. Nie wybraliśmy tej piosenki pod fragmenty przemówień Michałą Kołodziejczaka podłożył je nasz sympatyk. Zmontował nam film i zadedykował „Michał jesteś wielki!”

 

Ale nie to. Piosenka jest ładna i wzruszająca, nie ma w niej nic kontrowersyjnego.

CZY według państwa powinniśmy przesłuchać 10 albumów studyjnych zespołu, żeby sprawdzić czy w innych piosenkach były jakieś kontrowersyjne treści?

Nie. Nie mamy na to czasu.

 

A gdyby były kontrowersyjne treści. To też byśmy puścili tę piosenkę. Bo jest zajebista.

 

Podsumowując.

Na konwencji została puszczony fragment piosenki. TERAZ SIĘ SKUPCIE. Fragment piosenki zespołu, który w innych swoich piosenkach używa niepoprawnych polityczne zwrotów.

 

Poza tym żenujący poziom dziennikarstwa. Artykuł pisany na kolanie.

 

4. AGROunia jako prawacka i lewacka jednocześnie <333

 

Internetowe trolle się pogubiły. JUŻ NIE WIEDZĄ CO MAJĄ PISAĆ. Więc piszą, że AGROunia to naziole i faszyści, ale dodają że lewaki i komuniści.

Z jednej strony Staśko, z drugiej Bąkiewicz.

 

Kochani. Dobrze wiemy kim jesteście. Wyje PARLAMENTARNA lewica, wyje prawica bo czują się zagrożeni. Trzęsie się już beton polityczny. A AGROunia obiecuje:  Rozwalimy ten beton.

 

NATALIA ŻYTO

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Kosmosova 08-12-2021 21:44:21

Boooooool D. i zgrzytanie słychać ze wszystkich stron :) Patrzmy ponad podziałami, ze wszystkich sił, bo żywność jest tematem, który może nas w końcu zjednoczyć - ostatecznie dobrze i zdrowo chce zjeść KAŻDY.

Gość 08-12-2021 20:45:51

Pięknie napisane. Pięknie Pani poprowadziła cała konwencje ,uważam iz naprawdę profesjonalizm z każdej strony. Na koniec dodam ,iz nie nam oceniać kto jest lewakiem kto prawica bo każdy ma serce i swój rozum. A najgorsi sa Ci szczekają a nie wiedzą na co .

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję