Sobota, 04-04-2020
agrolajt.pl - logo menu

Przykre wieści: Ania i Jakub nie są już razem

Edytowano: 29-01-2020 17:43:23

instagram/rolnikaszukazonytvp, FB, Instagram

agrolajt.pl - Przykre wieści: Ania i Jakub nie są już razem

Ich miłość rodziła się na oczach milionów widzów w popularnym programie Rolnik szuka żony. Mimo że w programie było wiele par, to jednak oni podbili serca widzów. Później mogliśmy oglądać przyjemne zdjęcia pary w mediach społecznościowych. Gdy wszystko wskazywało, że para wreszcie znalazła swoje szczęście, niespodziewanie okazało się, że Ania i Kuba nie są już razem.

Kuba oprócz udziału w popularnym show, jest także doświadczonym i świadomym rolnikiem. Doskonale zna wszystkie problemy polskiego rolnictwa oraz aktywnie uczestniczy w budowaniu silnej społeczności rolniczej, udzielając się w ruchu rolniczym Agrounia.

Jako przyczynę rozstania Ania podała różnice w pojmowaniu słowa „rodzina”. Dodała: „W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo...”.

Jakub także opublikował w sobotę wpis na swoim profilu FB, który nie pozostawia żadnych złudzeń: „Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem , mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia. Kuba”.

Rzesze widzów bardzo kibicowały tej sympatycznej i autentycznej parze, ale w miłości jest tak, że albo się kogoś kocha, albo nie. W tym przypadku nie udało się. Jednak mocno trzymamy kciuki, aby Ania i Jakub znaleźli w końcu szczęście, bo oboje są wspaniałymi ludźmi i zasługują na prawdziwą miłość.

Joanna Zalewska

Dodaj komentarz

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję