Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Podczas pracy polowej zapalił się kombajn. Trwa zbiórka na odbudowę 

Edytowano: 17-08-2021 17:25:42
agrolajt.pl - Podczas pracy polowej zapalił się kombajn. Trwa zbiórka na odbudowę 

W niedzielę 15.08 podczas pracy polowej spalił się kombajn. Pomimo wysiłków strażaków, maszyny nie udało się uratować. Trwa zbiórka na odbudowę.

Do pożaru doszło w minioną niedzielę w miejscowości Płyćwia gmina Godzianów (woj. łódzkie). Zgłoszenie o pożarze wypłynęło do Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie o godzinie 14.24. 

Na miejscu pojawiły się trzy jednostki (PSP Skierniewice, OSP Maków oraz OSP Krężce). Działania gaśnicze trwały około 1,5 godziny. 
Jak przekazał nam właściciel kombajnu, podczas pożaru wypalona została komora silnika

Zbiórka na odbudowę kombajnu

 

- Wartość kombajnu na rynku to pewnie około 40 tysięcy. Straty spowodowane przez pożar wynoszą około 15 tysięcy, może więcej, gdyby to odbudować, to nie wiem, czy starczyłoby 20 tysięcy - przekazał nam właściciel kombajnu. 

- Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie naprawić, ani zakupić nowej maszyny - przekazał nam syn gospodarza. 

Pomóc można tutaj:
https://zrzutka.pl/5d24wt

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję