Piątek, 03-04-2020
agrolajt.pl - logo menu

Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce!

Edytowano: 04-03-2020 09:46:16
agrolajt.pl - Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce!

Dziś rano, podczas konferencji prasowej Minister Zdrowia Łukasz Szumowski potwierdził pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Jest to przypadek z województwa lubuskiego. Rodzina oraz osoby, które miały kontakt z zakażonym zostały objęte kwarantanną. Pacjent czuje się dobrze. Obecnie przebywa w szpitalu w Zielonej Górze.

Jednocześnie Minister Zdrowia powiedział, że z przeprowadzonych 560 testach w całej Polsce wszystkie wyniki były ujemne. 

Podziękował także za szybką reakcję lekarzowi rodzinnemu, do którego złosił się chory i za szybkie przeprowadzenie testów. Wyniki były znane już dziś w nocy. 

Dodaj komentarz

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję