Piątek, 31-05-2024
agrolajt.pl - logo menu

Partia ZGODA odpala lokomotywę!

Dodano: 31-07-2019 14:22:57
agrolajt.pl - Partia ZGODA odpala lokomotywę!

Partia Zgoda na konferencji prasowej przedstawiła założenia swojej działalności i osoby, które będą tworzyły trzon organizacji. Są tam ludzie związani w przeszłości z Nowoczesną, Samoobroną, a nawet partią Wiosna. Podkreślają, że nie są ważne różnice między ludźmi, a ważna jest zgoda. Zgoda między młodymi, a starszymi, między wsią a miastem, między rolnikami, a urzędnikami. Między pracownikami korporacji, a przedsiębiorcami. Między pracownikami, a pracodawcami.

"Można połączyć młodość z doświadczeniem, nie ważne czy ktoś jest rolnikiem, czy urzędnikiem"- mówił Michał Kołodziejczak (31 l.), który wystąpił na konferencji ze Stanisławem Żółtkiem (63 l.), przedsiębiorcą, wieloletnim politykiem, ostatnio europosłem (2014-2019) Przedstwiał on temat, którym będzie zajmował się w partii.

"Zmienić podatki, które przeszkadzają w innowacyjności" – mówił Stanisław Żółtek. "Od ustalenia systemu podatkowego, ustawa zmieniała się 350 razy. Przedsiębiorca, rolnik, normalny pracownik nie nadążają. Prawo jest tak skomplikowane i tak zmienne, że podcina skrzydła przedsiębiorcom." - mówił Stanisław Żółtek.

Oprócz tego przedstaiciele Zgody mówili, że będzie dla nich ważna budowa mieszkań, tak aby sensem życia nie był kredyt na kilkadziesiąt lat. Produkcja zdrowej i dobrej żywności, a także zapowiedzieli, że będą walczyć o to, by Polacy przestali wpadać w spiralę zadłużenia.

 

K. M.

Dodaj komentarz

Komentarze

zenek 07-08-2019 14:52:52

Błagam, tylko nie kompromitujcie tej chwalebnej inicjatywy konszachtami z lewakami z partii Razem i tzw. ruchów miejskich.

Jan 31-07-2019 15:09:13

Dobra energia od nich bije:)

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję