Piątek, 15-01-2021
agrolajt.pl - logo menu

Osobówka wjechała pod kombajn. ZDJĘCIA!

Dodano: 10-08-2020 23:43:09

tygodnik-rolniczy.pl, kppsp.ostroda.pl

agrolajt.pl - Osobówka wjechała pod kombajn. ZDJĘCIA!

Chwila nieuwagi, promile w organizmie i młody mężczyzna doprowadził do niebezpiecznego wypadku. Osobówka wjechała pod kombajn i roztrzaskała się. Mimo, że sytuacja wyglądała bardzo groźnie kierowca wraz z pasażerem wydostali się z przygniecionego pojazdu. Okazało się, że 24-letni kierowca Hondy był pod wpływem alkoholu.


Samochód zmiażdżony

Jak informuje lokalna policja do wypadku doszło w Kitnowie, w gminie Grunwald w województwie warmińsko-mazurskim. Strażacy na miejscu zdarzenia zastali wbity pod heder kombajnu samochód osobowy.

 

 

Okazało się, że podróżujący nim dwaj mężczyźni samodzielnie wydostali się z pojazdu. Kierowca uskarżał się na dolegliwości bólowe kręgosłupa. Po przebadaniu został zabrany do szpitala.

 

 

Pasażer  i kombajnista nie odnieśli obrażeń, pozostali na miejscu wypadku.  Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pojazdy pod względem pożarowym. Droga była zablokowana przez około 3 godziny.


Zjechał na przeciwległy pas

Jak podaje Tygodnik Rolniczy ostródzcy policjanci ustalili, że do wypadku prawdopodobnie doprowadził 24-letni kierowca Hondy. Nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Jechał zbyt szybko, zjeżdżając z górki. Młody kierowca zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie wjechał wprost pod nadjeżdżający kombajn.

 

 

Był pijany

„Badanie na zawartość alkoholu w organizmie 24- letniego kierowcy hondy wykazało 0,3 promila. Mimo, iż jest to wartość wykroczeniowa, mężczyzna stracił swoje prawo jazdy” - poinformowała Tygodnik Rolniczy mł. asp. Anna Balińska, oficer prasowy KPP w Ostródzie.

 

A.S.


 


 


 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję