Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Ogromny pożar w Wielkopolsce. Spłonęło prawie 15 tys. kurczaków

Dodano: 07-11-2021 09:31:50

fot: OSP Kamień/Facebook

agrolajt.pl - Ogromny pożar w Wielkopolsce. Spłonęło prawie 15 tys. kurczaków

 

W miejscowości  Cienin Zaborny (woj. wielkopolskie) doszło do pożaru kurnika, w wyniku którego spłonęło blisko 15 tys. kurczaków. Z ogniem walczyło 18 zastępów straży pożarnej. 

Do pożaru doszło wczoraj, 6 listopada po godzinie 10 w miejscowości Cienin Zaborny. Po przyjeździe na miejsce straży pożarnej ogniem zajęty był już cały kurnik. 

Ogromne straty po pożarze 

- Pożar przyniósł ogromne straty. Spalił się dach i słoma. Nie udało się uratować kilkunastu tysięcy sztuk drobiu - powiadomiła OSP Kamień. 

W akcji gaśniczej na miejscu zdarzenia wzięło udział 18 zastępów straży pożarnej. Działania trwały 4 godziny.  
Źródło: OSP Kamień/Facebook

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję