Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Kołodziejczak: “Chcemy złamać monopol rządowej narracji”

Edytowano: 28-09-2021 17:47:16

fot. AGROunia

agrolajt.pl - Kołodziejczak: “Chcemy złamać monopol rządowej narracji”

 


AGROunia w ostatni weekend pochwaliła się najnowszym numerem AGROgazety. Co w niej znajdziemy? Jak można ją zdobyć? I czy pojawi się kolejny numer? O AGROgazetę zapytaliśmy Michała Kołodziejczaka, lidera AGROunii. 

- AGROgazetą stawiamy na dotarcie do osób, które niekoniecznie korzystają z internetu. Chcemy złamać monopol rządowej narracji - przyznał Michał Kołodziejczak. 

Kołodziejczak zapowiedział, że pojawiać się będą kolejne wydania gazety. W rozmowie z liderem AGROunii zapytaliśmy, co będziemy mogli znaleźć w następnych numerach. 

- W AGROgazecie będą pojawiać się tematy zarówno o rolnictwie, jak i o polityce. Będziemy opisywać nasze działania, zdradzać planowane działania. Dla mnie tworzenie gazety jest bardzo ważnym zadaniem. Zawsze chciałem, żeby taka gazeta powstała - dodaje Michał Kołodziejczak. 
 

Co pojawiło się w AGROgazecie? 


Jak informowała AGROunia, w najnowszym numerze AGROgazety znajdziemy między innymi: informacje o tym, jak upada polskie rolnictwo, teksty o arogancji władzy, czyli jak zachowują się Mateusz Morawiecki, Grzegorz Puda i Lech Kołakowski. W środku znajdują się także fotorelacja ze strajków, sylwetki działaczy AGROunii i felieton o dziku. 
 

Jak zdobyć AGROgazetę? 
 

- Pytacie co zrobić, by dostać gazety dla siebie i swojej okolicy. Podpowiadamy: Napiszcie e-mail: aneta.wasilewska@agrounia.pl, w którym podacie: kontakt do siebie z najważniejszymi informacjami, ilość gazet, jaka jest wam potrzebna, teren, w którym będziecie gazetę rozdawać - można przeczytać w mediach społecznościowych AGROunii. 

 
Źródło: AGROunia/FB

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję