Niedziela, 19-09-2021
agrolajt.pl - logo menu

Najnowszy sondaż wyborczy: 5% dla AGROunii

Dodano: 07-09-2021 17:51:24

fot. AGROunia/Facebook

agrolajt.pl - Najnowszy sondaż wyborczy: 5% dla AGROunii

AGROunia znalazła się nad progiem wyborczym, osiągając wynik 5,07% - wynika z sondażu wyborczego. 

W najnowszym sondażu wyborczym parlamentarnym IBSP przygotowanym dla stanpolityki.pl Polacy zostali zapytani, na kogo zagłosowaliby Polacy, gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę. Wyniki przedstawiają się w następujący sposób: 


PiS 34,61%
Koalicja Obywatelska 24,09%
2050 15,82%
Konfederacja 9,69%
Lewica 7,73%
AGROunia 5,07%

Gdyby wybory odbywały się w niedzielę, poza parlamentem znalazłoby się PSL z wynikiem 2,65%. Powyższy wynik daje AGROunii 7 mandatów w Sejmie. 
 

AGROunia: Nie da się z ulicy, to będziemy to robić z mównicy
 

Okazuje się, że jesteśmy największą siłą pozaparlamentarną! To jest MOC! Siłą ludzie, siłą silny związek! Praca w celu przywróceniu ludziom podmiotowości przynosi konkretne efekt. Mamy pomysły i nie zamierzamy hamować. Takie informacje dodają wiatru w żagle. Trzeba w to wreszcie uwierzyć, w to, ze to nasza grupa będzie zmieniać Polskę. Nie da się z ulicy, to będziemy to robić z mównicy - komentuje AGROunia w mediach społecznościowych. 

 

Źródła: stanpolityki.pl, AGROunia/Facebook
 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję