Poniedziałek, 30-01-2023
agrolajt.pl - logo menu

„Moje gospodarstwo - mam wiele do stracenia”. Trwa konkurs AGROunii i TPR 

Dodano: 30-11-2021 11:28:50

fot. AGROunia/Facebook

agrolajt.pl - „Moje gospodarstwo - mam wiele do stracenia”. Trwa konkurs AGROunii i TPR 


 
Trwa konkurs fotograficzny “moje gospodasrtwo - mam wiele do stracenia” organizowany przez AGROunię i Tygodnik Poradnik Rolniczy. Zwycięzców konkursu poznamy już 4 grudnia podczas Konwencji Programowej AGROunii. 


Jednym z głównych motywów działań AGROunii jest to, że to, co udało się zbudować na polskiej wsi, możemy teraz szybko stracić. Oczywiście nie przez nieudolność mieszkańców wsi tylko nieudolność władzy. Chcemy, żebyście za pomocą jednej fotografii pokazali, co możecie stracić - ogłasza konkurs AGROunia. 

 
Jak wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenia do konkursu pt. „moje gospodarstwo - mam wiele do stracenia” przyjmowane są od 29 listopada do 3 grudnia. Konkursowe fotografie należy wysłać na e-mail mariusz.ciszak@agrounia.pl 
 

Jakie nagrody można wygrać?

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - wysokiej klasy laptop oraz cztery stacje pogodowe. Fundatorem nagród jest Tygodnik Poradnik Rolniczy. 

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni podczas Pierwszej Konwencji Programowej AGROunii, która rozpocznie się o godzinie 11:00 w najbliższą sobotę, 4 grudnia w Warszawie.

Najlepsza praca zostanie wybrana przez uczestników- każdy otrzyma specjalny kupon do głosowania. Warunkiem odebrania nagrody jest obecność na Konwencji, na którą zarejestrować się można pod adresem www.agrounia.pl/konwencja 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję