Poniedziałek, 30-01-2023
agrolajt.pl - logo menu

Lider Bayer Full handluje… nawozami ekologicznymi 

Dodano: 15-12-2021 09:56:05
agrolajt.pl - Lider Bayer Full handluje… nawozami ekologicznymi 

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full wchodzi w branżę rolniczą i zaczyna sprzedawać nawozy. “Krótka piłka - trzeba stosować” - przekonuje muzyk.

“Wziąłem się za handel nawozami ekologicznymi. To nawozy wymyślone przez polskich naukowców, którzy zgłosili się do mnie z prośbą o ich promocję” - przyznał w rozmowie z Super Expressem. 
 

Nawóz “niewyobrażalnie fajny i dobry”
 

Jak reklamuje Świerzyński, nawóz pozwoli zaoszczędzić rolnikom, bo nie będą musieli używać “bardzo drogich nawozów sztucznych” i przekonuje “mamy coś polskiego, co jest niewyobrażalnie fajne i dobre”. Zdaniem lidera Bayer Full nawóz można zastosować na wszystkie rośliny. Sam na własnej łące miał okazję przekonać się, że nawóz “działa”. 

“Ja hoduje konie, ale nie hoduje dzików, a okazało się, że dziki pokochały moją łąkę, zryły ją maksymalnie i musiałem założyć nową. Zaorałem, wszystko, co trzeba było, zrobiłem. Przyszły deszcze, zlały wszystko w nic i łąki nie było. Postanowiłem, że jednak zastosuję ten preparat i uratowałem łąkę”- reklamuje nawóz w sieci. 


 

Źródła: Super Express, YT/Bayer Full
fot. YT/Bayer Full

Dodaj komentarz

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję