Sobota, 19-06-2021
agrolajt.pl - logo menu

Kwarantanna całego kierownictwa resortu rolnictwa. Minister zarażony koronawirusem!

Dodano: 20-03-2020 08:50:17
agrolajt.pl - Kwarantanna całego kierownictwa resortu rolnictwa. Minister zarażony koronawirusem!

Szef KPRM Michał Dworczyk poinformował dziś, że jeden z wiceministrów rolnictwa jest zakażony koronawirusem. Ze źródeł zbliżonych do gmachu ministersta wiemy, że chodzi o Podsekretarza Stanu Ryszarda Kamińskiego

Wczoraj kilka organizacji rolniczych, m.in. AGROunia oraz rolnicza Solidarność przedstawiły propozycję wdrożenia pakietów ochronnych dla rolnictwa w związku z zagrożeniem jakie powoduje dla branży koronawirus. Ruch kierowany przez M. Kołodziejczaka zaproponował kompleksowy 10 punktowy AGROpakiet i zamierzał podjąć rozmowy na ten temat z władzami ministerstwa.  

Dziś w związku z objęciem całego kierownictwa resortu kwarantanną, nie można oczekiwać szybkiej reakcji na to propozycje. Urzędnicy nic nie zrobili, kiedy mogli jeszcze normalnie pracować. Teraz będzie jeszcze trudniej o konsultacje z przedstawicielami rolników.

 

Autor: Juliusz Pająk

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję