Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Krowa weszła na dach!

Edytowano: 24-07-2019 00:58:07
agrolajt.pl - Krowa weszła na dach!

Co za brawurowa akcja! Zwinne zwierze spacerowało sobie po opuszczonym budynku. Właściciel krowy twierdzi, że staranowała ona drzwi do pustostanu, wbiegła na drugie piętro i wskoczyła na dach. Rolnik nie wiedział, co ma zrobić i przerażony zadzwonił po pomoc. 

Strażakom udało się sprowadzić krowę na ziemię. Musieli wyciąć dziurę w dachu i wyburzyć kawałek ściany. O niecodziennej interwencji poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Sochocinie.

Niektórzy uważają, że to pierwsza krowa w Polsce, która dostała 500+ i poszła w tany.

K. M.

Dodaj komentarz

Komentarze

Immedly 29-04-2021 17:27:43

buy cialis online united states

Immedly 26-03-2021 13:41:51

http://vsdoxycyclinev.com/ - buy doxycycline dose for std

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję