Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Adam z "Rolnik Szuka Żony" potrzebuje pomocy! Stracił dorobek życia!

Edytowano: 24-07-2019 00:18:53
agrolajt.pl - Adam z

Adam Broj wystąpił w odcinku zerowym programu "Rolnik Szuka Żony" nie dostał odpowiedniej liczby listów, dlatego nie przeszedł dalej. Jednak teraz coś innego spędza mu sen z powiek. Ogień strawił jego gospodarstwo w Chróścinie Opolskiej w powiecie opolskim. Stracił maszyny warte kilkaset tysięcy złotych. 

Adam Broj stracił stodołę, budynki gospodarcze, maszyny rolnicze i 20 krów. Na szczęście nie ucierpiał żaden człowiek. Pan Adam wyklucza podpalenie, w rozmowie z Super Expressem zapewnia, że z sąsiadami żyje w zgodzie. Zbiórkę zorganizowali fani programu. T można pomóc:

https://zrzutka.pl/zbiorka-na-odbudowe-gospodarstwa-po-pozarze

Straty:

  • Nadpalony i częściowo zalany budynek mieszkalny,
  • Doszczętnie spalona stodoła,
  • wart setki tysięcy złotych sprzęt rolniczy: ciągnik, prasa, przyczepa samozbierająca, rozsiewacz i opryskiwacz, siewnik, sieczkarnia do kukurydzy, agregat uprawowo-siewny,
  • wyposażenie warsztatu, między innymi tokarka, spawarka,
  • Cały stos zapasowych części do maszyn: przekładni, łożysk, łańcuchów czy wałków,
  • 20 sztuk bydła.

K.K.


 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję