Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Koński Big Brother czy system VAR?

Edytowano: 04-07-2019 22:20:04
agrolajt.pl - Koński Big Brother czy system VAR?

Jubileuszowa aukcja koni arabskich Pride of Poland i Summer Sale oraz czempionat koni arabskich odbędą się w Janowie Podlaskim w dniach 9-12 sierpnia br.  Organizatorzy szykują nowości.

 

Ministerstwo uspokaja

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski zapewnił, że wystawiamy to, co ma przyzwoitą jakość, może nawet dobrą. Podczas 50 edycji wydarzenia prywatni hodowcy zaprezentują na licytacji 16 koni.

Niespodzianki organizatorów

Intrygująca jest, jednak inna informacja związana z aukcją. Okazuje się, że organizatorzy przygotowują zestaw 12 kamer, które będą rejestrowały wszystko w trakcie trwania licytacji. Jeszcze nie wiemy czy ten system będzie bliższy Big Brothera, czy znanego ze sportowych aren system VAR. Sędzia też człowiek, zawsze może się pomylić, ale jak się za bardzo pomyli to może bliżej przyjrzą mu się służby specjalne, bo dodatkowo minister wystąpił o ochronę aukcji do CBA.

Będziemy mądrzejsi po aukcji w Janowie, która odbędzie się w sierpniu.

Ardan+


 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję