Środa, 19-06-2024
agrolajt.pl - logo menu

Jest partia ZGODA Michała Kołodziejczaka

Edytowano: 27-07-2019 11:53:39

Polsat News, Dziennik Łódzki

agrolajt.pl - Jest partia ZGODA Michała Kołodziejczaka

Lider AGROunii Michał Kołodziejczak zarejestrował partię ZGODA. W jesiennych wyborach chce wystawić swoich kandydatów w całej Polsce. Zgoda ma skupiać ludzi zdroworozsądkowych i odcina się od skrajności. Będzie odpowiednim wyborem dla tych, którzy mają dość wojny polsko-polskiej.

"Partia Zgoda jest partią centrową, nie prawicową, chociaż ma też postulaty prawicowe" - powiedział polsatnews.pl lider AGROunii Michał Kołodziejczak. "Jesteśmy gotowi do samodzielnego startu w wyborach" -dodał przywódca ostatnich rolniczych protestów.

"Polacy mają dość swarów i kłótni politycznych i napuszczania jednych na drugich. Ja mam z kolei dość zarządzania konfliktem przez liderów kluczowych obecnie partii politycznych. To partia nie tylko rolnicza, choć rolnictwo jest jednym z naszych elementów, ale nie kluczowym. Dodam, że rolnictwo powinno być oczkiem w głowie wszystkich Polaków. To mogłaby być i powinna być taka nasza rolnicza Dolina Krzemowa. " - powiedział Kołodziejczak w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

Oferta programowa ma być przedstawiona za kilka dni. Michał Kołodziejczak ma być "jedynką" partii Zgoda na liście w Warszawie. 

Piotr Kałudzki

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję