Czwartek, 21-01-2021
agrolajt.pl - logo menu

Hodowca norek odpłynął. Boi się, że na jego farmę wbiją się geje i lesbijki!

Edytowano: 19-08-2020 11:18:50

swiatrolnika.info/

agrolajt.pl - Hodowca norek odpłynął. Boi się, że na jego farmę wbiją się geje i lesbijki!

Szczepan Wójcik, hodowca norek, gość w mediach ojca Rydzyka i wciąż flirtujący z ministrem rolnictwa lobbysta sam ze sobą rozpoczął dyskusje: czy ideologia LGBT zagraża rolnictwu? Zamiast dyskutować o prawdziwych problemach polskiej wsi jątrzy i napuszcza. Skłóca wieś z miastem. Wprowadza temat zastępczy. Dla kogo on to robi?

 

Co boli polskiego rolnika?

 

To kolejna okazja, żeby skłócić kolejne grupy społeczne. Hodowca norek ewidentnie chce pogłębić konflikt miasto- wieś. LGBT nie jest główną bolączką rolników. Zagrażają im przede wszystkim: niskie ceny w skupach, rozprzestrzeniający się ASF, podszywanie się zagranicznych produktów pod polskie. Na tym tracą rolnicy, przez to likwidują gospodarstwa.

 

Straszą rolników

 

Rolnicy nie widzą żadnego związku rolnictwa z LGBT. Nie boją się, że na ich polach będą biegać geje i lesbijki. Nie widzą w szkołach swoich dzieci tęczowych flag. Homoseksualiści nie blokują dróg kombajnom. Nie wyobrażają sobie, że na ich polach niedługo namioty zaczną rozbijać uchodźcy. Jednak cały czas rolników się tym straszy. Widzą te tematy zastępcze w telewizji.

 

Walczy o swoje, robi z rolników idiotów

 

Szczepan Wójcik walczy o swój interes pozostania przy hodowli norek na futra. Rozbudowuje swoje media, kreuje się na osobowość medialną, eksperta, chodzi na komisje w Sejmie. Jest blisko myśliwych. Kiedy ustawa o zakazie hodowli zwierząt na futra wychodzi na światło dzienne on się uaktywnia. Coraz bardziej chwali rząd, a nawet inicjuje listy poparcia. Do tej pory się udaje. Zakaz hodowli zwierząt na futra od lat jest odkładany. Choć popiera go między innymi Jarosław Kaczyński, prezes PIS, który wystąpił w spocie fundacji VIVA i stanowczo potępił taką hodowlę „to kwestia serca, serca do zwierząt” -powiedział.

 

Szczepan Wójcik, by przypodobać się władzy podejmuje podobne do nich tematy. Ale teraz odpłynął. Robi z rolników idiotów. Twierdzi, że LGBT zagraża rolnictwu:

 

„Tylko pozornie ta ideologia nie ma nic wspólnego z rolnictwem. Ci sami ludzie, którzy biorą udział w czarnych marszach, czarnych protestach, są silnie związani ze środowiskiem LGBT, czy gender. Często opowiadają się oni nie tylko za niszczeniem życia nienarodzonego, nie tylko za tym, by legalizować małżeństwa homoseksualne, nie tylko przeciwko kościołowi, ale również przeciwko rolnictwu” -czytamy na stronie swiatrolnika.info wypowiedź Szczepana Wójcika, który przedstawiany jest jako prezes Instytutu Gospodarki Rolnej.
 
„Jednym z głównych postulatów tych grup jest także likwidacja hodowli w Polsce. Chodzi o kierunek animalizujący człowieka i humanizujący zwierzęta. To tak naprawdę odwrócenie tradycyjnych wartości, wartości które są z nami od zawsze. To jednak człowiek jest gospodarzem na naszej planecie i to człowiek, owszem, powinien o zwierzęta dbać, ale powinien również z nich korzystać w sposób humanitarny i zgodny z prawem. Nie zmienia to faktu, że zwierzęta gospodarskie istnieją po to, aby służyły człowiekowi i zaspokajały jego potrzeby.”

 

A.S.

Dodaj komentarz

Komentarze

Kryweg 10-09-2020 19:48:20

Jak widać: -można bezkarnie wygłaszać największe brednie w mediach rydzyjka, - szwendać się i lobbować w Sejmie RP, - robić idiotów z normalnych rolników, itp, itd. .. Wystarczy być hodowcą norek i trzymać w kieszeni niedomytego Ardanowskiego i rownie nienażartego dewelopera Tadka.

Gość 04-09-2020 07:44:50

Wcale mnie nie dziwią jego słowa. Większość pseudo ekologów i aktywistów LGBT to te same osoby. Jak im odwala to już na wszystkich frontach.

Magdalena 30-08-2020 14:20:41

Idiota, który chce przedstawić rolników jako ciemny zaścianek . Z niego nie jest żaden rolnik tylko biznesmen na tacy Rydzyka...

Leon Kunik-Kunicki 23-08-2020 18:28:52

Ten Wójcik przedstawiany jest jako prezes Instytutu Gospodarki Rolnej, podobnie jak Dyzma uchodził za znawcę rolnictwa. Ten instytut to zwykła fundacja, w której nie ma ekspertów i specjalistów od rolnictwa.

Gaba 20-08-2020 20:32:42

Panie Wójcik, proszę o namiary na swojego dealera

Matt 19-08-2020 19:08:04

Jak to na zdjęciu to norka, to ja jestem cesarzem Chin

Master 19-08-2020 10:55:03

Ale , to naprawdę są te same osoby !

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję