Środa, 17-04-2024
agrolajt.pl - logo menu

HIT! Nowe hasło wyborcze Kukiza. Zielona gruszka dla każdego Polaka.

Edytowano: 11-08-2019 15:20:18

TAKT.TV

agrolajt.pl - HIT! Nowe hasło wyborcze Kukiza. Zielona gruszka dla każdego Polaka.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Paweł Kukiz mówi, że trzeba znaleźć chwytliwe hasło, aby dostać się do Sejmu. Uważa, że może być to puste hasło. "Nawet gdybym miał hasło: zielona gruszka dla każdego Polaka i gdyby to złapało to trzeba z tym hasłem iść i trzeba to wspierać" – mówi Kukiz.

 

Wkurzony rockman

Na nagraniu słychać głos zza kamery, który mówi "to nie lepiej wycofać się z tych JOWów?" Na co Paweł Kukiz, przebojowy lider dawnych antysystemowców wstaje zza stołu. Wkurzony rockman.

"Nie, lepiej atakować i ku... mieć cały czas 2 proc. poparcia, nie chce mi się gadać"

"Wy ku... nie myślicie w ogóle, nawet gdybym miał hasło: zielona gruszka dla każdego Polaka i gdyby to złapało to trzeba z tym hasłem iść i trzeba to wspierać"

W międzyczasie Kukiz ostrzega "nie puścicie mi tego".

Puścili.

ZOBACZ NAGRANIE

 

Koryto się spodobało

Pod wpisem na Tweeterze na profilu Andrzeja Hrechorowicza pojawiła się lawina komentarzy.

"Maski opadły", "Polityka. Nieważne, co mówimy, ważne aby ludzie to kupili. Wstyd Paweł Kukiz", "Byle po trupach, byle do celu. Nieważne z kim i jak."Koryto się spodobało, po latach bycia posłem" – to niektóre z nich.

Autor wpisu pyta oburzonych publikacją nagrania (wyrwane z kontekstu, prywatna rozmowa) czy nie razi ich to, że Paweł Kukiz mówi wprost, że wszystko mu jedno byle się dostać do Sejmu.

 

Kukiz dopasowany do PSL

Nagranie pochodzi z wywiadu dla TAKT.TV z 2015 roku, jednak nie wiemy czy wypowiedź jest wyrwana z kontekstu. Ale program zielona gruszka dla każdego Polaka na pewno przysporzyłby rolnikom korzyści.

K.M.

Dodaj komentarz

Komentarze

oqpukonsocog 19-08-2019 05:02:23

http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - Amoxicillin - Prix.achetercommander.fr Amoxil Children cye.cxrw.agrolajt.pl.vse.uc http://mewkid.net/order-amoxicillin/

iifajunagog 19-08-2019 04:44:59

http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg kux.mple.agrolajt.pl.sfh.er http://mewkid.net/order-amoxicillin/

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję