Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

Groźny wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika. 5 osób trafiło do szpitala

Dodano: 27-09-2021 09:04:13

fot. Policja Lubelska 

agrolajt.pl - Groźny wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika. 5 osób trafiło do szpitala

 

Pięć osób trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło w powiecie biłgorajskim (woj. lubelskie). 

Do zdarzenia doszło w miejscowości Kolonia Sokołówka. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 21-letni kierowca BMW, jadąc kierunku Biłgoraja, wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania pojazdu marki BMW, jadącego w tym samym kierunku. 

- W wyniku tego manewru jadąca z przeciwnej strony 40-latka z gminy Dzwola, która kierowała samochodem marki Citroen, zjechała do przydrożnego rowu, natomiast 21-latek w trakcie powrotu na swój pas uderzył w jadący prawidłowo w stronę Biłgoraja ciągnik rolniczy, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce - przekazała młodszy aspirant Joanna Klimek z Policji Lubelskiej. 
 

Pięć osób trafiło do szpitala 
 

Po wypadku do szpitala trafili 21-letni kierowca BMW, mężczyźni w wieku 18 i 24-lat, którzy z nim podróżowali, kierowca ciągnika oraz 40-letnia kobieta, która prowadziła samochód marki Citroen. 

- W zdarzeniu nie ucierpieli 19-letni kierowca drugiego BMW ani jego pasażerowie, dwie kobiety w wieku 17 i 18-lat oraz 16-latek, wszyscy są mieszkańcami gminy Frampol - powiadomiła młodszy aspirant Joanna Klimek z Policji Lubelskiej.

Policjanci ustalili, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Obecnie funkcjonariusze ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia. 


Źródło: Policja Lubelska 
 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję