Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Groźny wypadek pod Toruniem. Kobieta została przygnieciona przez maszynę rolniczą

Dodano: 05-10-2021 08:49:05

fot. KM PSP Toruń/Facebook

agrolajt.pl - Groźny wypadek pod Toruniem. Kobieta została przygnieciona przez maszynę rolnicząKobieta została zabrana do szpitala po groźnym wypadku, do którego doszło w miejscowości Bierzgłowo (woj. kujawsko-pomorskie). 

Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 września w miejscowości Bierzgłowo pod Toruniem. 

- Kobieta podczas rozładunku ziemniaków została przygnieciona przez maszynę rolniczą - przekazał asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu w rozmowie z "Oto Toruń". 
 

Na miejscu śmigłowiec LPR
 

Jak powiadomiono, na skutek zdarzenia kobieta doznała urazu głowy. Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowaną do szpitala. 

W akcji ratunkowej wzięło udział sześć zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. W sprawie zdarzenia postępowanie prowadzą policjanci. 

Źródło: ototorun.pl

 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję