Poniedziałek, 24-02-2020
agrolajt.pl - logo menu

Czy ten rozbójnik będzie dbał o rolników? Strój ministra Ardanowskiego zrobił furorę.

Edytowano: 16-09-2019 19:55:38

facebook.com/jkardanowski

agrolajt.pl - Czy ten rozbójnik będzie dbał o rolników? Strój ministra Ardanowskiego zrobił furorę.

W niedzielę 15 września odbyły się dożynki prezydenckie w Spale. Najważniejszą postacią uroczystości był oczywiście prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką. Uwagę wielu rolników przykuł minister rolnictwa a dokładnie jego niecodzienny strój.

Skojarzenia internautów były jednoznaczne: Rozbójnik Rumcajs !

Choć byli też tacy, którzy dopatrywali się podobieństwa do czarnoksiężnika lub też do.. kransala.

 

Zdecydowanie przeważało jednak skojarzenie z bohaterem cyklu powieści Václava Čtvrtka - Rozbójnikiem Rumcajsem. Rolnicy z którymi rozmawialiśmy dziś na ten temat powiedzili nam: niech Ardanowski będzie tym rozbójnikiem - byleby rozgonił tych co psują rynek oraz cenę polskich płodów rolnych.       

Dodaj komentarz

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję