Poniedziałek, 30-01-2023
agrolajt.pl - logo menu

Czego życzymy rolnikom?

Edytowano: 24-12-2021 11:31:29
agrolajt.pl - Czego życzymy rolnikom?



Na podsumowania mijającego roku przyjdzie jeszcze czas, przed nami Boże Narodzenie, wyjątkowy okres w gronie najbliższych. Z tej okazji redakcja Agrolajt.pl życzy wszystkim spokoju, zrozumienia i pojednania. A czego w tym okresie, życzą (nie tylko) rolnicy rolnikom?

"Rolnikom życzę pewności siebie i uporu w dążeniu do celu. Życzę, żeby przyszły rok był o wiele lepszy niż mijający. Niech w nowym roku rolnicy cieszą się ze stabilności, bardziej przewidywalnego rynku i lepszych cen" - życzy Andrzej Waszczuk, hodowca z Lubelszczyzny. 

"Hodowcom świń życzę zwalczenia wszystkich problemów związanych z afrykańskim pomorem świń i polepszenia zyskowności. Natomiast wszystkim rolnikom życzę stabilizacji, bo dzisiaj ceny wariują i nikt nie wie, co robić dalej, więc przede wszystkim stabilizacji i pewności kolejnego dnia" -  życzy Michał Koszarek, hodowca. 

"Zdrowia i sił, dobrych plonów, wiary w lepsze jutro, zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, godności i stabilizacji" - życzy Paweł Drabik, restaurator. 

"Na święta życzę wam, byście spędzili je z osobami, które kochacie, o których myślicie i z którymi chcecie być. Życzę wam, żeby te święta były rodzinne, spokojne, by upłynęły w zdrowiu i radości" - życzy Marta Przybyś, rolniczka. 

Dodaj komentarz

Komentarze

Stanley Sa 25-12-2021 12:53:46

Wesołych Świąt dla całej AGROunii

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję