Sobota, 16-10-2021
agrolajt.pl - logo menu

Całe wnętrze zajęło się ogniem. Ogromny pożar kurnika 

Edytowano: 01-10-2021 10:06:47

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce

agrolajt.pl - Całe wnętrze zajęło się ogniem. Ogromny pożar kurnika 


W miejscowości Trześcianka (woj. podlaskie) doszło do pożaru kurnika. Strażacy walczyli z ogniem 7 godzin. 

Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Hajnówce w środę, 29 września bieżącego roku o godzinie 13:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze w miejscowości Trześcianka. Jak wynikało ze zgłoszenia, płonął kurnik. 

- Po dojeździe pierwszych zastępów straży pożarnej stwierdzono, że całe wnętrze budynku inwentarskiego o powierzchni ponad 1700 m2 jest objęte pożarem, a ogień wydobywa się przez pokrycie dachowe - powiadomił mł. bryg. Grzegorz Bajko z KP PSP Hajnówka. 
 

W budynku nie było zwierząt
 

Na szczęście w budynku nie było ani ludzi, ani zwierząt. Jak powiadomiło TVP3 Białystok, budynek był dopiero przystosowywany do hodowli kurczaków, które do kurnika miały zostać dowiezione w poniedziałek. Strażacy oszacowali straty po pożarze na milion złotych. 

W siedmiogodzinnej akcji gaśniczej brało udział 9 zastępów straży pożarnej. Na miejscu pojawiło się także Pogotowie Energetyczne, policja oraz Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. 

Źródła: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce, Radio Białystok, TVP 3 Białystok
 

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję