Wtorek, 30-11-2021
agrolajt.pl - logo menu

AGROunia zapowiada kolejne blokady. “To jest krzyk rozpaczy”

Dodano: 13-08-2021 16:08:06

AGROunia/Facebook

agrolajt.pl - AGROunia zapowiada kolejne blokady. “To jest krzyk rozpaczy”

- Sytuacja na polskiej wsi jest tragiczna, dlatego zapowiadamy kolejne działania. 24 i 25 sierpnia w całym kraju odbędą się liczne zgromadzenia na drogach publicznych. Będziemy blokować drogi w kilku wyznaczonych miejscach - mówił Michał Kołodziejczak, lider AGROunii. 

W czwartek członkowie AGROunii wraz z innymi przedstawicielami organizacji rolniczych pojawili się na wspólnej konferencji prasowej. Jak zapowiedział Michał Kołodziejczak 24 i 25 sierpnia w całym kraju zostaną zorganizowane blokady. Protesty mają trwać od 24 do 48 godzin. Dokładne miejsca blokad zostaną przestawione w przyszłą środę (18 sierpnia). 

- Nie zmieniamy naszych postulatów, naszych działań. Nie zmieniamy sposobów tych działań i będziemy jeszcze bardziej radykalni, niż do tej pory. Będziemy blokować drogi tak długo, jak tylko będziemy mogli, ile tylko ludzi będziemy mieli, dopóki sytuacja na polskiej wsi się nie zmieni - dodał Kołodziejczak. 

Jesień w Warszawie 

- Zabawa się skończyła. Miło już nie będzie. Nie będzie słodkich rozmów. Premier nie chce rozmawiać. Musimy pogonić tych ludzi, którzy niszczą nie tylko polską wieś, ale i polską tradycję - mówił lider AGROunii. 

Zgodnie z zapowiedziami Michała Kołodziejczaka na jesień protesty przeniosą się do Warszawy. 

- To jest krzyk rozpaczy. Teraz będzie działo się to, a na jesień zapowiadamy inwazję na Warszawę - dodał lider AGROunii.

Dodaj komentarz

huntly.pl

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Wesprzyj zespół redakcyjny AGROlajt!

Zapisz się do newslettera - bądź na bieżąco!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę - AGROlajt.pl w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję