Wtorek, 23-07-2024
agrolajt.pl - logo menu

AGROunia stworzy związek zawodowy rolników

Dodano: 25-08-2019 11:29:44
agrolajt.pl - AGROunia stworzy związek zawodowy rolników

Michał Kołodziejczak zrezygnował z projektu politycznego. Partia Prawda i Zgoda nie mogły rozwinąć skrzydeł. Polityczni "sprzymierzeńcy" zdradzili. Wiele osób zamiast działać tylko krytykowało. Nie było sensu wciągać w te polityczne układanki kolejnych osób. Teraz chce stworzyć AGROzwiązek.

Politykom patrzą na ręce

Wielu z sympatyków AGROunii jest zawiedzionych, że działania polityczne są zawieszone. Jednak, jak zdradza Michał Kołodziejczak "od kuchni" wygląda to zupełnie inaczej. "Dużo większy bałagan." - mówi. Dzisiaj pomimo, że te wszystkie pierwsze miejsca na liście są poukładane to dla członków AGROunii – jest przygotowanych kilka jedynek. "Moglibyśmy wybierać, ale na dzisiaj mamy inne pomysły." - dodaje lider rolników.

Filip Pawlik powiedział, że po decyzji Michała Kołodziejczaka AGROunia zasypywana jest wiadomościami o tym, by założyć związek zawodowy. "Jesteśmy tu i teraz i robimy to dla was" - powiedział Filip Pawlik.

Michał Kołodziejczak stwierdził, że po ostatnich miesiącach rozmów z ludzi i z politykami nabrał nowego doświadczenia. "Dzisiaj ciężko popierać, jakąkolwiek stronę. Zbliżają się wybory i mamy duży problem kogoś na kogo zagłosujemy. Czy jest ktoś kto chce te nasze problemy rozwiązywać? Nie widzę." - powiedział.

"Czy będziemy popierać jakąś partię polityczną? Słuchamy, patrzymy. Pytają nas jak rozwiązywać problemy. Służymy pomocą." - deklaruje Kołodziejczak.

 

AGROzwiązek

Przedstawiciele AGROunii twierdzą, że przed nimi pracowity i pełen wyzwań okres. Rolnicy po żniwach z pewnością chętniej będą się angażować. "Będziemy znów pracować w tym okresie, dobrym okresie dla rolników, w którym można się spotkać." – zapowiada Kołodziejczak.

Oprócz tych negatywnych doświadczeń związanych z nieszczerymi intencjami są także pozytywne zaskoczenia. Jest wiele dobrych osób które chcą się angażować i potwierdzili to ostatnią współpracą. "Przed nami jeszcze lepszy czas." - mówi Kołodziejczak.

Jeszcze dziś na AGROLAJT.PL wywiad z Michałem Kołodziejczakiem.

K.K.

Dodaj komentarz

Komentarze

Ireneusz Martyniuk 25-08-2019 11:53:47

Trzeba na maxa unikać kolejnych błędów. Jaki Agro-związek? Powinien być Polski Związek Rolny o zasięgu ogólnopolskim. Agro to już historyczna zabawa. Proszę zacząć poważnie i nie szukać winy u innych .

huntly.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Regulamin i polityka prywatności

Akceptuję